недела, февруари 28, 2021
11 °c
Skopje
3 ° нед
5 ° пон
6 ° вто

Tag: бизнисмен

Почина бизнисменот и заменик градоначалник на Скопје, Енвер Малиќи

Енвер Малиќи, заменикот градоначалник на Град Скопје, починал денеска во болницата „Систина“, откако беше хоспитализиран поради низа здравствени проблеми, а ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3