недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: актер

Џек Николсон повеќе не излегува од дома, „Тажно е да се види таков актер да си оди на овој начин“.

Холивудскиот актер Џек Николсон е виден во јавноста повеќе од една година, а неговите блиски пријатели стравуваат дека актерската легенда ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00