четврток, април 22, 2021
14 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: авиокомпанија

Словенците не се откажуваат: Adria пропадна, во план нова авиокомпанија

Карго превозникот Soliner разговарал со словенечкото Министерство за инфраструктура за воведување патнички летови или воспоставување нова национална авиокомпанија. Според словенечкиот ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 26 1 2 26