среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: хрватска

­­­­­­Арсовска: Економската соработка со Хрватска има потенцијал за удвојување на трговската размена

Сојузот на стопански комори на Македонија е дел од официјалната делегација на Претседателот на РСМ, Стево Пендаровски на Република Хрватска. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 48 1 2 48
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00