недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: фудбалер

Почина бразилскиот фудбалер кој доби срцев напад на натпревар (вознемирувачко видео)

Алекс Аполинарио, 24-годишниот бразилски фудбалер на португалскиот клуб Алверса почина четири дена откако доби срцев напад сред натпревар во неделата ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 86 1 2 86
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00