четврток, април 22, 2021
16 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: фудбалер

Почина бразилскиот фудбалер кој доби срцев напад на натпревар (вознемирувачко видео)

Алекс Аполинарио, 24-годишниот бразилски фудбалер на португалскиот клуб Алверса почина четири дена откако доби срцев напад сред натпревар во неделата ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 86 1 2 86