четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: советник

Тркалезна маса со Дејвид Голдсмит, консултант за комерцијализација на иновации на НАСА “Paid to Think” – Најголемите предизвици со кои што се соочуваат лидерите денес

Во Скопје, Вторник, 17.11.2015 во 19:00 часот, во организација на NewMan’sБизнис Акцелераторот, ќе се одржи тркалезна маса со Дејвид Голдсмит,глобално ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00