петок, февруари 26, 2021
10 °c
Skopje
10 ° пет
5 ° саб
4 ° нед

Tag: систем

По големите проблеми во Google, работите полека се нормализираат: „Работиме на подобрување на системот“

Откако многу корисници ширум светот не можеа да користат услуги и сервисите на Google, ситуацијата е донекаде нормализирана. -Проблемите би ...

Прочитај повеќе

Алкалоид Скопје успешно се префрли на системот SAP S/4HANA со помош на консултантите на загребската “b4b”, пишува Лидер

Една од водечките SAP консултантски компании во Хрватска и регионот, загребската b4b, може да се пофали со голем деловен успех. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 78 1 2 78