понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: семинар

Семинар за отворено владеење – принципи, методи и дигитални алатки

Заменик министерот за локална самоуправа Дејан Павлески, денеска учествуваше на меѓународниот семинар организиран од општина Центар заедно со Европската асоцијација ...

Прочитај повеќе

Голем интерес кај младите во Македонија за образование и работно искуство во земјите од ЕУ

Едукација, стекнување на интернационални работни искуства, волонтерство и подобрување на менаџерските компетенции во земјите од Европската унија, се главните теми ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00