петок, јануари 22, 2021
-4 °c
Skopje
3 ° пет
3 ° саб
6 ° нед

Tag: промена

Работата од дома го мотивира „Salesforce“ да ја зголеми својата годишна прогноза

Продавачот на деловен софтвер „Salesforce.com“ пријави рекордни квартални приходи од продажба и ја зголеми својата годишна прогноза, покажувајќи постојан интерес ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 23 1 2 23