недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: проблем

ДЗС: Во тек е надминување на помали технички предизвици кои повремено се појавуваа претходните денови

Пописот на населението, домаќинствата и становите, кој започна да се спроведува на цела територија на Северна Македонија на 5 септември ...

Прочитај повеќе

Доволно е само да ги погледнете вашите стапала и да откриете дали имате некаков здравствен проблем

Стапалата може да откријат неколку скриени здравствени проблеми, како псоријаза или проблеми со срцето. Затоа, посветете им внимание! 1. Надуени ...

Прочитај повеќе

Две волонтерки претрпеле невролошки проблеми по примањето на оксфордската вакцина

Две лица се разболеле за време на испитувањето на вакцината против коронавирусот на компанијата „АстраЗенека“ во Велика Британија, откриваат извештаите ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 17 1 2 17
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00