среда, јануари 27, 2021
1 °c
Skopje
0 ° сре
0 ° чет
5 ° пет

Tag: поскапи

Придонесот за хонорарците ќе ја елиминира нелојалната конкуренција, но ќе ги поскапи експертските услуги

Законските измени што предвидуваат плаќање придонес за хонорарците, а стапуваат на сила од 1 јануари 2015 година, ќе ја елиминираат ...

Прочитај повеќе
Страна 3 од 3 1 2 3