вторник, март 2, 2021
2 °c
Skopje
6 ° вто
7 ° сре
7 ° чет

Tag: општини

Ќе ја преживеат ли општините коронакризата?!-падот на приходите само во првите три месеци им е од 10 – 30%, а во некои и 60%

Надомест за одземен имот, исплати на главен долг и камати по извршни решенија, исплати на фирми за склучени договори. Илајдници, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 14 1 2 14