вторник, септември 21, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: натпревари

Oбјавени протоколите за одржување спортски натпревари, работа на музеи, вршење меѓуградски превоз

На веб страницата на Владата (https://vlada.mk/protokoli-koronavirus) се објавени Протоколот за редовна работа на уплатно-исплатни места на приредувачите на игри на ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 71 1 2 71
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00