недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: милијарди

Обложувалниците тријат раце – На ЕП уплатени 62 милијарди евра, за ЛШ 26 милијарди евра

Лигата на шампионите е најпрестижното клупско натпреварување во светот. „Спортрадар“, објави дека минатата сезона на натпреварите во Лигата на шампионите, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 197 1 2 197
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00