среда, август 4, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: летови

Аеродромот во Истанбул го симна од тронот Хитроу како најфреквентен во Европа (ИНФОГРАФИК)

Лондонскиот аеродром Хитроу минатата година го загуби своето место број еден меѓу европските аеродроми, бидејќи ограничувањата за патување поврзани со ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 30 1 2 30
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00