среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: интер

Најбизарниот црвен картон во историјата – Луиз Фелипе го провоцираше пријателот Кореа

Во италијанското дерби помеѓу Лацио и Интер имаше многу интересни, комични, контроверзни моменти, но крајот на мечот беше навистина неверојатен ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 20 1 2 20
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00