среда, февруари 24, 2021
9 °c
Skopje
7 ° сре
9 ° чет
11 ° пет

Tag: загуба

Ковид-19 и донесе поголема загуба на „Expedia“ отколку што се очекуваше

Интернет-туристичката агенција „Expedia Group“ објави квартална загуба поголема од очекуваната, откако пропаднаа резервациите поради порастот на случаите со Ковид-19 и ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 41 1 2 41