четврток, февруари 25, 2021
1 °c
Skopje
9 ° чет
11 ° пет
6 ° саб

Tag: загреб

Потпишан Проткол за прифаќање на иницијативата Македонија да биде домаќин на вториот „Светски конгрес на претприемачи”

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции, Зорица Апостолска вчера(04.12.2018) во име на Владата на Република Македонија со Меѓународниот економски ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 10 1 2 10