понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: ватсап

„WhatsApp“ ќе направи „зомби“ од вашиот налог ако не ја прифатите новата политика за приватност

Следејќи ја меѓународната реакција поради претстојните ажурирања на нејзината политика за приватност, „WhatsApp“ донекаде ги смени суровите последици што првично ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00