четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: битиќи

Битиќи: Проблемите треба да се решаваат системски, но ако граѓаните имаат потреба ќе има нови економски мерки

Мерките не треба да бидат само ад-хок, туку системски да се решававаат проблемите, рече виепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00