среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: алибаба

Технологија на Олимписките игри: Беџови наместо визит карти или ракување и специјални уреди за заштита од топлотен удар

Олимписките игри во Токио ќе бидат запаметени по многу работи. Покрај тоа што ќе се одржат една година подоцна, без ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 12 1 2 12
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00