четврток, април 22, 2021
14 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: автор

Промоција на книгата „Треба да е лесно“ од Снежана Стојчевска

Организацискиот тим на Фестивалот на европската книжевност „БукСтар“ најавува промоција на четвртата поетска збирка на македонската писателка Снежана Стојчевска, како ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4