вторник, октомври 26, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Казни за физичките лица кои тргуваат со хартии од вредност на странски пазари

Надлежните институции почнаа да преземаат мерки за откривање и казнување на физичките лица коишто неовластено тргуваат и вложуваат преку интернет-платформи ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 16 1 2 16
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00