петок, февруари 26, 2021
2 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
5 ° нед

Tag: шпанија

Средба Бесими – Сера: Шпански компании заинтересирани да влезат во изградба на Коридорот 8

„Актуелната здравствено-економска криза која што го зафати целиот свет, вклучувајќи ги и Република Северна Македонија и Шпанија, наметнува активно следење ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 57 1 2 57