вторник, септември 21, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: тестови

Oд 1 септември влез во Македонија само со ПЦР тест, сертификат за вакцинација или потврда за прележан ковид

Од 1 септември граѓаните ќе можат да ја поминат македонската граница само доколку достават ПЦР тест, сертификат за вакцинација или ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 39 1 2 39
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00