среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: стабилизација

Криптовалутите се стабилизираа: Вредноста на биткоинот порасна по големиот пад, а порасна и етериумот

Довербата на инвеститорите се врати. Најпопуларните крипто-валути во светот повторно се стабилни, откако пазарот на крипто-валути помина низ турбулентна недела ...

Прочитај повеќе

Русија и Саудиска Арабија ќе работат на стабилизација на производството на нафта

Русија и Саудиска Арабија, двата најголеми светски производители на нафта, се согласни дека заеднички ќе делуваат за стабилизација на производството ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00