понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: сметки

Како да ги намалите сметките за електрична енергија: Со неколку трикови ќе потрошите многу помалку – обрнете посебно внимание на 1 работа!

Постудените месеци и грејната сезона се приближуваат, а со овие совети ќе ја намалите потрошувачката на електрична енергија и ќе ...

Прочитај повеќе

Комора на сметководители: Итна неодложна измена на роковите за поднесување на завршни сметки

Процедурите за имплементација на економските мерки за поддршка на стопанството содржани во петтиот пакет е неопходно да се едноставни и ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 30 1 2 30
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00