петок, февруари 26, 2021
2 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
5 ° нед

Tag: оператори

На 2. март на полноќ сите оператори во државата ќе прекинат со реемитување на домашните и странски тв канали, освен на јавниот сервис

Здружението на информатичко-комуникациските технологии, кое ги обединува сите оператори, донесе заклучок да го прекине реемитувањето на сите домашни и странски ...

Прочитај повеќе

Операторите ќе прекинат со реемитување на домашните и странски ТВ канали, освен на јавниот сервис

Реемитувањето на сите домашни и странски ТВ канали преку македонските оператори ќе биде прекинато. Операторите ќе го пренесуваат само јавниот ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9