понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: одговорно

„Добредојдовте во земјата на шампионите – вози одговорно“ – Нова кампања на РСБСП и РК Вардар

Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот на патиштата и европскиот ракометен првак „Вардар“ преку заедничка соработка во наредниот период ќе ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00