понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: нлб банка

НЛБ банка со понуда за доброволно приватно здравствено осигурување во соработка со Сава Осигурување

НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено осигурување, ...

Прочитај повеќе

НЛБ Групацијата објави нето добивка од 104.6 милиони евра во првите девет месеци од 2020 година

Оваа година НЛБ Групацијата, и покрај тешките економски околности предизвикани од пандемијата со вирусот КОВИД-19, оствари нето добивка од 104.6 ...

Прочитај повеќе

НЛБ Банка со повик за ажурирање на податоците на клиентите со цел навремена достава на платежните картички

НЛБ Банка ги повикува клиентите - корисници на домашни платежни картички за финансиска поддршка, со цел точна и навремена достава ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00