среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Коронавирусот може да предизвика долгорочна еректилна дисфункција кај мажите, предупредуваат експертите

И додека земјите во светот ја чекаат вакцината против коронавирус, експертите предупредуваат дека дури и и благ случај на вирусот ...

Прочитај повеќе

Задолжително пензионирање на 64-годишна возраст, останува можноста жените да се пензионираат со навршени 62 години

Измените на Законот за работни односи со кои се предвидува задолжително пензионирање на 64-годишна возраст, поднесени од група пратеници, влегоа ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 13 1 2 13
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00