среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: ким јонг ун

Севернокорејските војници како терминатори: Kршат бетонски тули со глава и виткаат железни шипки со голи раце(ВИДЕО)

Севернокорејските државни медиуми објавија видео на кое се гледа како војници кршат бетонски блокови со главa и раце и како ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00