среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: затворање

„Finance Think“: Затворањето на економијата и ограниченото движење ја предизвикаа најголемата рецесија

Институтот за економски истражувања и политики „Finance Think“ во најновиот квартален „Макроекономски монитор“ оценува дека затварањето на економијата и ограниченото ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 10 1 2 10
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00