понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: дронови

Дожд од дронови: Спектакуларно шоу на ноќното небо, одеднаш се претвори во кошмар за посетителите(ВИДЕО)

Организаторите го обвинија конкурентскиот производител на дронови за инцидентот и пријавија во полиција. Спектакуларната изведба на дронови на ноќното небо ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00