петок, февруари 26, 2021
4 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
4 ° нед

Бремените жени продолжуваат да ги користат мерките донесени од Владата, од 23 септември се враќаат вработените кои ја користеа мерката за продолженото породилно отсуство

Владата ја информира јавноста дека на вчерашната 4-та седница врз основа на заклучоците на Главниот координативен кризен штаб донесе соодветни ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9