понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: големо

Николовски: Поддршката од ЕУ и од донаторската заедница е од големо значење за идните политики во земјоделскиот сектор

Вчера во Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство се одржа состанок на секторската работна група за земјоделство и рурален развој, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00