среда, декември 2, 2020
1 °c
Skopje
1 ° сре
4 ° чет
5 ° пет

Tag: вински

Најреномираниот светски вински магазин „Wine advocate“ со највисоки оценки за три вина на винаријата „Стоби“

Три вина на винаријата „Стоби“ добија многу високи оценки од еден од највлијателните вински критичари во светот, Марк Скваерс, во ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3