среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: болници

Околу 90 милиони евра лани завршиле во касите на приватните болници и лаборатории – профитите им се искачиле до плафон

Македонските граѓани лани оставиле околу 90 милиони евра во касите на дел од приватните болници и лаборатории за болнички кревети ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 7 1 2 7
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00