недела, февруари 28, 2021
9 °c
Skopje
3 ° нед
5 ° пон
6 ° вто

Tag: алатки

Огромна помош за наставниците: Бесплатни дигитални алатки кои го олеснуваат учењето од далечина

Успешното спроведување на учењето од далечина е еден од најголемите предизвици пред кој се исправени училиштата во целиот свет во ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3