среда, април 21, 2021
6 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Ѓуровски го соопшти списокот за натпреварите со Луксембург и Украина

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Бошко Ѓуровски, денеска ги објави имињата на фудбалерите на кои ќе смета за претстојните квалификациските дуели против ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 10 1 2 10