четврток, април 22, 2021
13 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: цукерберг

2018 ГОДИНА КАТАСТРОФАЛНА ЗА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ! Кражба на податоци, лажни вести и хакирање

Поради кражба на податоци, лажни информации и навредлив речник на социјалните мрежи, како и извештаи дека странските оперативци ги користеле ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6