четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: цвеќиња

Овие тајни за цвеќињата ги знаат само експертите: Пробајте ги и сите ќе ви завидуваат на растенијата!

Експертите открија неколку одлични трикови со кои цвеќињата напредуваат со невидена брзина! За да можат домашните растенија да изгледаат убаво ...

Прочитај повеќе

НБРМ со појаснување во врска со набавката на цвеќиња и чоколади за потребите на банката

Од Народната банка на Република Македонија денеска појаснуваат дека набавките на млечни чоколади и цветни аранжмани за потребите на банката ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00