среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: хотели

Хотелите започнуваат со работа, ќе се применуваат посебни процедури за заштита на гостите од Ковид-19

Хотелите од денеска повторно ќе може да примаат гости, по неколумесечната пауза поради воведувањето на мерките за спречување на ширењето ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 14 1 2 14