четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: халкбанк

Суџубаши: „Во следните 10 години, со растот на Халкбанк ќе се зголеми благосостојбата на луѓето“ (ВИДЕО)

10-годишнината на Халкбанк на македонскиот пазар навистина е светол пример за стабилна, безбедна и долгорочна компаниска стратегија. Компанијата, која пред ...

Прочитај повеќе

Халкбанк АД Скопје дел од поддржувачите на коалицијата “Priceless Planet” – платфoрма на Mastercard насочена кон поздрава планета

Mastercard и Халкбанк АД Скопје  ја објавуваат новата акција на Priceless Planet, платформата која ги обединува корпоративните заложби за поздрава ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00