петок, октомври 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: филипче

Заев и Филипче промовираа кампања за вакцинација и борба против дезинформациите – „За моментите на среќа – вакцинирај се“

Премиерот Зоран Заев и министерот за здравство, Венко Филипче, ја промовираа новата кампања, со цел да го зголемат обемот на ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 15 1 2 3 15
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00