четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Детектор: 66% од граѓаните сметаат дека доколку аплицираат на конкурс во јавната администрација немаат шанса за фер вработување

Најголем дел од граѓаните (66%) сметаат дека доколку аплицираат на конкурс во јавната администрација немаат шанса за фер вработување, бидејќи ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00