сабота, јануари 16, 2021
-2 °c
Skopje
-4 ° саб
-7 ° нед
-5 ° пон

Нема влез за македонските граѓани во Србија, Црна Гора и Босна и Херцеговина без негативен ПЦР тест

Владата ја промени одлуката за патување на македонските граѓани во Србија, Црна Гора и Босна и Херцеговина. Поради влошувањето на ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 11 1 2 11