петок, февруари 26, 2021
2 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
5 ° нед

Tag: телефон

Се повеќе се шират гласини за овогодинешните модели на iPhone 13, а една опција ќе ги израдува љубителите на телефоните на Apple

Четирите модели на iPhone 13 ќе имаат интересни нови опции, а многумина ќе го ценат always-on екранот, кој секогаш ќе ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 116 1 2 116