среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: телевизор

Како изгледа проѕирниот телевизор на „Xiaomi“? (ВИДЕО)

По повод прославата на своето десетгодишно постоење, компанијата „Xiaomi“ претставија неколку славенички уреди. Најголемо внимание привлече првиот комерцијално достапен проѕирен ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 5 1 2 5
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00