вторник, март 2, 2021
-3 °c
Skopje
6 ° вто
7 ° сре
7 ° чет

Пристигна сериозно предупредување од СЗО: „Ако складираме вакцини наместо да ги споделуваме, ќе се случат три големи проблеми“!

Богатите земји кои се расправаат околу вакцината за Ковид-19 мораат да ја разгледаат состојбата во посиромашните делови на светот, соопшти ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 11 1 2 11